Proje Haberleri Yazar Mehmet

Sinpaş Boulevard Çankaya 35 bin TL taksitle

Çankaya konut projesi Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Çankaya İlçesi, İlkbahar Mahallesi’nde yer almaktadır. Sinpaş Boulevard Çankaya projesinde yeni ödeme planı başlatılmıştır. Bu..

tasinmazhaber.com Sinpaş Boulevard Çankaya 35 bin TL taksitle

Çankaya konut projesi Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Çankaya İlçesi, İlkbahar Mahallesi’nde yer almaktadır. Sinpaş Boulevard Çankaya projesinde yeni ödeme planı başlatılmıştır. Bu kapsamda ödeme planına göre yüzde 10 peşinat ödeyerek daire sahibi olma imkanı bulunmaktadır. Satışların devam ettiği projede ayrıca peşinatlar ise 35 bin TL’den başlamaktadır.

Proje özellikleri neler?

Söz konusu konut projesi Galip Erdem Caddesi bölgesinde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Ayrıca konut projesi 15 ve 30 katlı toplam 4 adet konut bloğundan meydana gelmektedir. Dört adet konut bloğunda ise toplam 364 adet meskene yer verilmektedir. 364 adet mesken detaylarına baktığımızda ise projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tip daire seçeneklerinin yer aldığı görülmektedir.

Konut projesinde bir çok sosyal alan yer almaktadır. Bu sosyal alanlara baktığımızda yürüyüş parkuru, açık otopark, kapalı otopark gibi alanlar yer almaktadır. Ayrıca projede kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna gibi alanlar da yer almaktadır. Bunların dışında yine projede Türk hamamı, fitness salonu, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi alanlar yer almaktadır.

Sinpaş Boulevard Çankaya fiyatları ne kadar?

Satışların başladığı konut projesinde fiyatlar konutların tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca konut fiyatları bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir. Bu kapsamda projedeki satılık daire fiyatları 3 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır. Ödeme planı olarak ise 120 ay vade ile konut kredisi kullanarak daire sahibi olma fırsatı sunulmaktadır.

Konut projesinde 120 ay vade fırsatı sunulurken peşinatlar ise 35 bin TL’den başlamaktadır. Teslim tarihi olarak ise söz konusu konut projesinin 2023 yılı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır.

Sinpaş Boulevard Çankaya nerede yer alıyor?

Sinpaş firması aynı zamanda Boulevard adıyla ayrıca iki yeni projeyi daha hayata geçirmektedir. Bu projelerin her ikisi de İstanbul’da olup Sinpaş Boulevard Sefaköy projesi ve Sinpaş Boulevard Finans Şehir projesidir. Proje Turan Güneş Bulvarı, İlkbahar Mahallesi, Galip Erdem Caddesi 06550 Çankaya / Ankara adresinde yer almaktadır.

Konut projesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için 444 19 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL