Kategoriler
Proje Haberleri

Şira Rezidans Menemen satışları devam ediyor

Şira Rezidans Menemen projesi İzmir İli, Menemen İlçesi, Uğur Mumcu Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje T Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Menemen konut projesi A ve B blok olmak üzere toplam iki konut bloğundan meydana gelmektedir. İzmir konut projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+2 tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Menemen konut projesi A ve B blok olmak üzere iki farklı binadan meydana gelmektedir. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+2 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 1+1 dairelerin büyüklükleri 50 ve 56 metrekare büyüklüğündedir. 3+1 dairelerin büyüklüğü brüt 115 metrekaredir. Ayrıca 4+2 tip dairelerin büyüklüğü brüt 180 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Konut projesi, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Menemen konut projesinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde; kapalı yüzme havuzu, spor salonu, spa merkezi ve sosyal aktivite alanları bulunmaktadır. Üstelik yapı içinde anaokulu bulunmaktadır. Panaromik manzalı camlı çift asansör ve lobi turnikeli kartlı sistem giriş gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir.

Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Konutlarda isteğe bağlı ekstra akıllı ev teknolojisi hazır olup tüm daire tablet veya giyilebilir teknoloji kontrol edilebilmektedir. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Yatak odasında giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Işıklandırma olarak spot aydınlatmalar kullanılmıştır. Antre girişinde vestiyer yer almaktadır. Çamaşır odası, ütü odası, klima ve vestiyer gibi pek çok özellik yer almaktadır. Üstelik yerden ısıtmalı ve giyotin camlı teraslar mevcuttur.

Şira Rezidans Menemen nerede?

Konut projesi İzmir İli, Menemen İlçesi, Uğur Mumcu Mahallesi’nde yer almaktadır. Üstelik bu konutlar panaromik şehir ve doğa manzarasına sahiptir. Mevcut konum olarak izbana yürüme mesafesinde yer almaktadır. Mavişehir ve AVM’lere 10 dakikalık mesafede yer almaktadır. Ayrıca Menemen Devlet Hastanesi yürüme mesafesindedir.

Şira Rezidans Menemen fiyatları ne kadardır?

Şira Rezidans Menemen projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır.

50 metrekare brüt büyüklüğe sahip 1+1 tip  dairelerin fiyatları 2 milyon 400 bin TL’den başlamaktadır.

56 metrekare brüt büyüklüğe sahip 1+1 tip  dairelerin fiyatları 2 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

115 metrekare brüt büyüklüğe sahip 3+1 tip  dairelerin fiyatları 4 milyon 450 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca brüt 180 metrekare brüt alana sahip 4+2 tip dairelerin fiyatları ise 5 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır. Konut projesinin 2023 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0506 559 15 81 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…