Gündem Yazar Mehmet

Son dakika deprem! Kahramanmaraş’ta deprem

Son dakika deprem haberleri gelmeye başladı. Kahramanmaraş’ta 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD tarafından yapılan açıklamada Kahramanmaraş’ta deprem meydana geldiği bildirildi. Merkez Dulkadiroğlu civarı Kahramanmaraş’ta deprem oldu. AFAD yaptığı açıklamada..

tasinmazhaber.com Son dakika deprem! Kahramanmaraş’ta deprem

Son dakika deprem haberleri gelmeye başladı. Kahramanmaraş’ta 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD tarafından yapılan açıklamada Kahramanmaraş’ta deprem meydana geldiği bildirildi.

Merkez Dulkadiroğlu civarı

Kahramanmaraş’ta deprem oldu. AFAD yaptığı açıklamada depremin 4.4 büyüklüğünde olduğunu belirtti. Depremin merkezi olarak ise Kahramanmaraş İlinin Dulkadiroğlu ilçesi yakınları olduğu belirtilmiştir. Peki deprem ne zaman oldu? Deprem sabah saatlerinde meydana gelmiştir. Saat sabah 09.11’de 4,4 büyüklüğünde bir deprem Dulkadiroğlu ilçesi civarında meydana gelmiştir.

Son dakika deprem haberlerinde olumsuz bir durum olmadı

AFAD tarafından yapılan açıklamada depremden sonra herhangi bir olumsuzluğun olmadığı belirtilmiştir.  durumun yaşanmadığı bildirildi. Ayrıca yapılan açıklamaya göre depremin derinliği 7 kilometre olarak açıklanmıştır.

Gündem haberleri için tıklayınız..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL