Kampanyalar Proje Haberleri Yazar Mehmet

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya sağlık çalışanlarına özel fırsatlar sunuyor

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesi Antalya İli, Kepez İlçesi, Kepez Mahallesi’nde yer almaktadır. Devremülk projesi Sur Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Sağlık çalışanlarına yılın yorgunluğunu atacakları 5 yıldızlı otel..

tasinmazhaber.com Sur Yapı Tatil Evleri Antalya sağlık çalışanlarına özel fırsatlar sunuyor

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesi Antalya İli, Kepez İlçesi, Kepez Mahallesi’nde yer almaktadır. Devremülk projesi Sur Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Sağlık çalışanlarına yılın yorgunluğunu atacakları 5 yıldızlı otel konforuna sahip olacakları devre mülk projesinde tüm indirimlere ek yüzde 5 indirim fırsatı sunulmaktadır.

Projede yer alan devremülkler toplam altı konut bloğundan meydana gelmektedir. Devremülk projesindeki konut bloklarında 1+1 , 2+1 ve ayrıca 3+1 tip devre mülk seçenekleri yer almaktadır. 1+1 tip devremülkler brüt 53.94, 58.75 metrekare, net ise 50.85 ve 44.81 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 2+1 tip devremülkler brüt 81.95 ve 91.18 metrekare, net ise 69.38 ve 79.74 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca 3+1 tip devremülkler brüt 107.87 ve 117.50 metrekare, net ise 93.66 ve 104.80 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Sağlık çalışanlarına yüzde 5 indirim

Devremülk projesinde fiyatlar seçilen aylara göre ve devremülk tipine göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda devremülk projesinde fiyatlar 35 bin TL’den başlamaktadır. Veya vade farkı olmadan 24 ay taksitle devre mülk sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Sağlık çalışanlarına ise bu fiyatlar üzerinden ekstra yüzde 5 indirim fırsatı sunulmaktadır.

Söz konusu devremülk projesinde spa & wellness, aquaparklar, tematik yüzme havuzları, özel plajı ve restoranlar yer almaktadır. Ayrıca sıcak su havuzları, kumsallı yüzme havuzu, aquaparklar, çocuk kulübü, kadınlara özel yüzme havuzları mevcuttur.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya nerede yer alıyor?

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesi Antalya İli, Kepez İlçesi’nde yer almaktadır. Devremülk projesinin satış ofisi ise Kepez Mahallesi, 3230. Sokak, 2/1, 07090 Kepez / Antalya adresindedir. Bu proje hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 3 770 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL