Proje Haberleri Yazar Mehmet

Tan Urla fiyat listesi

İzmir’in gözde ilçelerinden biri olan Dikili ilçesinde Tan Urla projesi hayata geçirilmektedir. Bahsi geçen proje Tanyer İnşaat firmasının imzası ile hayata geçirilmektedir. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan..

tasinmazhaber.com Tan Urla fiyat listesi

İzmir’in gözde ilçelerinden biri olan Dikili ilçesinde Tan Urla projesi hayata geçirilmektedir. Bahsi geçen proje Tanyer İnşaat firmasının imzası ile hayata geçirilmektedir. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Tan Urla fiyat listesi detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Projenin özellikleri neler?

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan konutlar 3 metre tavan yüksekliğine sahip olacak şekilde yaşama kazandırılmaktadır. Ayrıca Tan Urla projesi bünyesinde toplam 500 adet konut yer almaktadır.

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre tasarlandı. Tan Urla projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4++1 ve 5+1 olacak şekilde tasarlanmıştır. Dikili konut projesindeki dairelerin büyüklükleri ise 70 metrekare ile 302 metrekare arasında değişmektedir.

Ödeme planı olarak tamamı peşin ödemelerde yüzde 7 indirim fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca yüzde 40 peşin ve yüzde 60’ı ise 12 ay yüzde 0.49 faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Bunların dışında ayrıca 12 ay yerine 24 ay vadeyle ödenmesi durumunda yüzde 0.99 faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır.

Tan Urla fiyat listesi

Konut projesi kapsamında inşa edilmiş olan konutların fiyatları daire tipi ve konutun büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca konutun bulunduğu kata ve cepheye göre de değişmektedir. Tan Urla projesindeki dairelerin fiyatları 5 milyon 621 bin TL’den başlamaktadır.

1+1 tip dairelerin fiyatları 8 milyon 200 bin TL ile 9 milyon 850 bin TL arasında değişmektedir.

2+1 tip dairelerin fiyatları 14 milyon 100 bin TL ile 18 milyon 150 bin TL arasında değişmektedir.

3+1 tip dairelerin fiyatları 20 milyon 100 bin TL ile 25 milyon 650 bin TL arasında değişmektedir.

4+1 tip dairelerin fiyatları 30 milyon 190 bin TL ile 38 milyon 820 bin TL arasında değişmektedir.

Ayrıca 5+1 tip dairelerin fiyatları ise 40 milyon 630 bin TL ile 45 milyon 400 bin TL arasında değişmektedir.

Tan Urla nerede yer alıyor?

Bahsi geçen konutlar Bademli Mahallesi’nde inşa edildi. Tan Urla projesi konum olarak da ilgi çekiyor. Alıcılar için proje kapsamında birçok donatı da yer alıyor. Bahsi geçen projede site sakinleri için açık otopark yer alıyor. Ayrıca konut projesinin 2024 yılı Aralık ayında tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Konut projesi Bademli Mahallesi, Dikili / İzmir adresinde yer almaktadır. Ayrıca konut projesi ile ilgili detaylı bilgi için 0232 238 27 57 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL