Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Yücel Park Kartal satışları devam ediyor

Yücel Park projesi şehrin merkezinde yemyeşil bir yaşam alanına sahip olmak isteyenler için tasarlanmıştır. Projenin konumu İstanbul’un Kartal İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. 20.972..

tasinmazhaber.com Yücel Park Kartal satışları devam ediyor

Yücel Park projesi şehrin merkezinde yemyeşil bir yaşam alanına sahip olmak isteyenler için tasarlanmıştır. Projenin konumu İstanbul’un Kartal İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. 20.972 metrekarelik arsa alanı üzerinde toplam 5 büyük park, 17 adet ticari ünite ve toplam 990 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Teknik Yapı imzası taşıyan ve etrafı toplam 5 adet büyük parkla çevrili proje 20.972 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde 17 adet ticari ünite ve toplam 990 adet daire yer almaktadır. Üstelik 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 53.32 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 82.25 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 111.33 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 158.14 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır.

Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için geniş bir kapalı otopark alanı mevcuttur. Proje, yemyeşil peyzaj alanının yanı sıra geniş sosyal imkanları ile dikkat çekmektedir. Sosyal alanlar içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, Türk hamamı ve Fitness merkezi bulunmaktadır. Bununla birlikt çocuklara özel oyun alanları ve yüzme havuzu da mevcuttur. Bloklarda asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır.

Yücel Park konumu hakkında

Proje, İstanbul’un Kartal İlçesi, Eski Kartal Adliyesi karşısı Üsküdar Yolu Caddesi üzerinde inşa edilmektedir. Üstelik bu konutlar şehir merkezine yalnızca birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır. Parklarla çevrili ve doğal bir yaşam fırsatı sunan proje alışveriş merkezlerine yakın konumdadır. Bunun yanı sıra toplu taşıma araçlarına yakın mesafede yer almaktadır.

Yücel Park fiyatları ne kadar?

Yücel Park projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 53.32 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 dairelerin fiyatı 2.300.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 82.25 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 3.180.500 TL’den satışa sunulmuştur. Büyüklüğü brüt 111.33 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 5.247.300 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 158.14 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 6.900.100 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için 444 10 08 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL