Kategoriler
Kampanyalar Proje Haberleri

Zeray Future Deluxe City 0.28 faiz ve 120 ay vadeyle satışta

Konut projesinde büyük kampanya fırsatı sunulmaktadır. Zeray Future Deluxe City projesinde yüzde 0.28’den başlayan faizlerle daire sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca 120 aya varan vade fırsatı da sunulmaktadır. Bu fırsat kapsamında, projede yer alan 1+1 ve 2+1 bahçeli daireler ile 4+1 arakat dairelere yüzde 0.28 faiz oranıyla ve 120 ay vadeyle sahip olma fırsatı sunulmaktadır.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler, projenin satış ofisine giderek detaylı bilgi alabilirler.

Zeray Future Deluxe City projesi, Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yer almaktadır. Proje, 20 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. 21 katlı 4 adet konut bloğundan oluşmaktadır. Projede, 1+1 ve 2+1 bahçeli daireler ile 4+1 arakat daireler olmak üzere toplam 338 adet daire yer almaktadır.

Proje, Ankara’nın en merkezi noktalarından birinde yer alıyor. Projeye yakın mesafede metro, tramvay, otobüs ve minibüs durakları bulunuyor. Ayrıca, projenin yakınında alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve parklar bulunuyor.

Zeray Future Deluxe City projesinde, her daire için 2 araçlık kapalı otopark alanı bulunuyor. Ayrıca, projede yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanı ve sosyal tesis gibi sosyal olanaklar da yer alıyor.

Zeray Future Deluxe City projesi, Ankara’da yatırım yapmak isteyenler için cazip bir fırsat sunuyor. Projenin 0.28 faiz ve 120 ay vade fırsatı, yatırımcılara avantaj sağlıyor.

Zeray Future Deluxe City projesi sınırlı sayıdaki bahçeli daire seçenekleri ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Ankara’nın Etimesgut İlçesi’nde yer almaktadır. Aynı zamanda bu proje Zeray İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Yüksek katlı 4 blok konumlanan projede toplam 338 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler ise 1+1 ve 2+1 bahçeli daireler ile 4+1 arakat konut tiplerinden oluşmaktadır. Benzersiz mimariye sahip proje hakkında detaylı bilgi almak için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Zeray İnşaat güvencesi ile tasarlanan proje kapsamında her biri 21 katlı 4 adet konut bloğu yükselmektedir. Bu blokların içerisinde toplamda 338 adet daire yer almaktadır. Üstelik daireler 1+1 ve 2+1 bahçeli daireler ile 4+1 arakat dairelerden oluşmaktadır. 1+1 bahçeli dairelerin büyüklüğü brüt 117 metrekaredir. 2+1 bahçeli dairelerin büyüklüğü brüt 187 ile 310 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 4+1 dairelerin büyüklüğü brüt 230 ile 381 metrekare arasında değişmektedir.

Söz konusu proje yalnızca özellikleriyle değil, aynı zamanda aktivite alanlarıyla da dikkat çekmektedir. Kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, spor alanı ve çocuk parkı projede hazır bulunmaktadır. Bu alanlarda hem yetişkinler hem de çocuklar sportif aktiviteler yapabilirler. Ayrıca hamam, buhar banyosu ve sauna gibi özellikler de projede yer almaktadır. Projenin dış cephesinde ısı, su ve ses yalıtımı gibi önemli özellikler bulunmaktadır. Dairelerin büyüklüğüne göre, gömme dolap, ankastre mutfak ve set üstü ocak gibi özellikler mevcuttur. Dışarıya açılan kapılar çelik kapıdır. Üstelik hırsız alarmı ve görüntülü diafon sistemleriyle güvenlik sağlanmaktadır. Engelli bireylerin de rahatlıkla kullanabileceği geniş koridorlar, rampalar, araç park yerleri, asansörler ve merdivenler bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak yerden ısıtma sistemi tercih edilmiştir. Aynı zamanda dairelerdeki banyo sayısı, daire büyüklüğüne göre bir ya da iki adettir.

Zeray Future Deluxe City konumu hakkında

Ankara’nın Etimesgut İlçesi’nde yer alan proje Yapracık Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik bahsi geçen projede daireler panoramik bir seyir keyfi sunmaktadır.

Zeray Future Deluxe City fiyatları ne kadar?

Yapracık konut projesinde fiyatlar, daire tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca dairelerin bulunduğu kata ve cepheye göre fiyatlar değişmektedir.

210 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 7.958.764 TL’den başlamaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 91 41 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız