Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Zin D Zer ipotek kredisi ile konut sahibi olma fırsatı

Zin D Zer projesi Metropol hayatına yepyeni bir alternatif sunan özel bir projedir. Projenin konumu İstanbul’un Çekmeköy İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Zin D Yatırım Yönetim Geliştirme A.Ş. tarafından..

tasinmazhaber.com Zin D Zer ipotek kredisi ile konut sahibi olma fırsatı

Zin D Zer projesi Metropol hayatına yepyeni bir alternatif sunan özel bir projedir. Projenin konumu İstanbul’un Çekmeköy İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Zin D Yatırım Yönetim Geliştirme A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje hem konut hem de iş yerlerinden oluşmaktadır. Site içerisinde toplam 115 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Zin D Yatırım Yönetim Geliştirme A.Ş. güvencesi ile yükselen proje hem konut hem de iş yerlerinden oluşmaktadır. Site içerisinde toplam 115 adet daire yer almaktadır. Söz konusu daireler 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 67 ile 85 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 81 ile 95 metrekare arasında değişmektedir.

Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, Türk hamamı ve sauna bulunmaktadır. Proje, rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Bununla birlikte özgün mimarisi ile teknolojik ve kaliteli yapısı ile dikkat çekmektedir. Bloklarda asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Zin D Zer konumu hakkında

Proje, İstanbul’un Çekmeköy İlçesi Güngören Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje konumu itibariyle yerleşim ve yatırım değeri yüksektir. Otobüs duraklarına yakın mesafede yer almaktadır. Üstelik Kardiyum AVM’ye çok yakın bir konumda yer almaktadır.

Zin D Zer fiyatları ne kadar?

Zin D Zer projesinde ipotek kredisinden yararlanma imkanı sunulmaktadır. Öte yandan inşaat firması tarafından taksitlendirme fırsatı da mevcuttur. Brüt 67 ile 85 metrekare arasında olan 1 artı 1 dairelerin fiyatı 1.465.000 TL ile 1.875.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca brüt 81 ile 95 metrekare arasında olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.840.000 TL ile 2.060.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 541 377 34 34 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL