Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

3. İstanbul yüzde 0 faiz ve 48 ay vade seçeneği ile satışta

3. İstanbul projesi orta ve üst gelir grubuna yönelik tasarlanan ve 3 adet European Property Awards ödülüne sahip özel bir projedir. Projenin konumu İstanbul’un Başakşehir İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu..

tasinmazhaber.com 3. İstanbul yüzde 0 faiz ve 48 ay vade seçeneği ile satışta

3. İstanbul projesi orta ve üst gelir grubuna yönelik tasarlanan ve 3 adet European Property Awards ödülüne sahip özel bir projedir. Projenin konumu İstanbul’un Başakşehir İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Asaf İş Adi Ortaklığı ve Başakşehir Belediye Başkanlığı tarafından hayata geçirilmektedir. 115.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde toplam 14 blok, 1.500 daire ve 209 adet ticari ünite bulunmaktadır. Bu daireler 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Asaf İş Adi Ortaklığı ve Başakşehir Belediye Başkanlığı tarafından geliştirilen proje 115.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Söz konusu proje 3 etaptan oluşmaktadır. Site içerisinde toplam 14 blok, 1.500 daire ve 209 adet ticari ünite yer almaktadır. Daireler ise 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 63 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 104 ve 128 metrekare arasında değişmektedir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 160 ve 176 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 214 ve 220 metrekare arasında değişmektedir. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır.

Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Site içerisinde çeşitli hizmetler ve sosyal tesisler yer almaktadır. Sosyal alanlar içerisinde; yürüyüş parkuru, basketbol ve futbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, oyun odası, lounge, spa merkezi, kapalı yüzme havuzu, alışveriş meydanı ve hobi atölyesi bulunmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır.

3. İstanbul konumu hakkında

Proje, İstanbul’un Başakşehir İlçesi, İkitelli-2 Mahallesi, Rıfat Ilgaz Caddesi üzerinde inşa edilmektedir. İstanbul, Başakşehir Belediyesi Spor Kompleksi’nin hemen karşısında yükselmektedir. Üstelik bu konutlar Avrupa’nın en büyük Botanik Bahçesi parkına komşu konumdadır. Metrokent ve Başak Konutları metro istasyonlarına 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca D-7 otoyoluna da oldukça yakın konumdadır. 100 metre kuzeyinde Olimpa AVM 100 metre, Başakşehir Tıp Merkezi 200 metre mesafede yer almaktadır.

3. İstanbul fiyatları ne kadar?

3. İstanbul projesinde firma tarafından yüzde 0 faiz ve 48 ay vade seçeneği mevcuttur. Üstelik banka kredisine uygun satışlar da yapılmaktadır. Brüt 63 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 dairelerin fiyatı 4.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 93 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 4.500.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 212 405 50 50 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL