Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Ayrancılar Center satışları başladı

Ayrancılar Center projesi merkezi konumda lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu İzmir’in Torbalı İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Muharrem Pehlivanoğlu Yapı A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2..

tasinmazhaber.com Ayrancılar Center satışları başladı

Ayrancılar Center projesi merkezi konumda lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu İzmir’in Torbalı İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Muharrem Pehlivanoğlu Yapı A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Muharram Pehlivanoğlu Yapı A.Ş. güvencesi ile yükselen proje lüks yaşam olanakları ile satışa sunulmuştur. Proje kapsamında 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler mevcuttur.  Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 115 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 90 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 177 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 150 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Binada asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Mutfak içerisinde mutfak dolapları, tezgah ve evye yer almaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Ayrancılar Center konumu ve fiyatları hakkında

Proje, İzmir’in Torbalı İlçesi Ayrancılar Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik Ayrancılar’ın merkezinde, cadde üzerinde ve OPET benzin istasyonu yanında yükselmektedir.

Ayrancılar Center projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 115 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.100.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 177 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.600.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (538) 054 47 91 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL