Kategoriler
Proje Haberleri

Baylan Plus Görükle satışları devam ediyor

Baylan Plus Görükle projesi, Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Dumlupınar Mahallesi’nde hayata geçirilmektedir. Görükle konut projesi Baylan İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesinde daire tipleri neler, teslim tarihi ne zaman, nerede yer almaktadır? Satılık daire fiyatları ne kadar? Ayrıca lansmana özel fırsatlar neler? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Bursa konut projesi 5 bin 200 metrekare büyüklüğe sahip arsa alanı üzerine inşa edilmektedir. 5 bin 200 metrekarelik arazi alanı üzerinde ise toplam 6 adet konut bloğu yer almaktadır. Konut projesinde yer alan daireler 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmıştır. Ayrıca konutların dışında konut projesinde ticari üniteler de yer almaktadır.

Görükle konut projesi toplam 132 adet konuttan meydana gelmektedir. Konut projesi, şehrin merkezinde, ulaşım ve sosyal olanaklara yakın bir konumda yer almaktadır.

Baylan Plus Görükle projesi, modern ve konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Projedeki 1+1 ve 2+1 dairelerin hepsi geniş balkonlara ve modern mutfaklara sahiptir. 1+1 tip daireler brüt 50 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 2+1 tip daireler brüt 70 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Konut projesinde ayrıca, ses yalıtımı, kablo tv, açık otopark, kapalı otopark yer almaktadır. Ayrıca konut projesinde asansör, hidrofor, spor alanı, ısı yalıtımı gibi özellikler de yer almaktadır.

Baylan Plus Bursa projesi, yatırımcılar için de cazip bir projedir. Projenin konumu ve sunulan olanaklar, projenin değerini artırmaktadır.

Baylan Plus Görükle projesinin özellikleri şunlardır

6 adet konut bloğundan oluşan bir konut projesidir. 1+1 ve 2+1 tip dairelerde oluşmaktadır. Şehrin merkezinde, ulaşım ve sosyal olanaklara yakın bir konumda yer almaktadır. Modern ve konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Geniş balkonlara ve modern mutfaklara sahiptir. Ses yalıtımı, kablo tv, açık otopark, kapalı otopark yer almaktadır.

Baylan Plus Görükle fiyatları ne kadar?

50 metrekare büyüklüğündeki 1+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 850 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 70 m² büyüklüğündeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 300 bin TL’den başlamaktadır.

Konut projesinde lansmana özel fırsatlar sunulmaktadır. Bu kapsamda yüzde 60 peşin ödenmektedir. Kalan yüzde 40 oranındaki tutar ise 15 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunulmaktadır.

Baylan İnşaat konut projesi Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Dumlupınar Mahallesi’nde yer almaktadır. Minibüs, otobüs ve dolmuş duraklarına yakın bir konumda yer almaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için 444 76 58 numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Emlak haberler için tıklayınız…