Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Birbahçe Çekmeköy satışları devam ediyor

Birleşim Grup firması tarafından hayata geçirilen Birbahçe Çekmeköy projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor. Proje İstanbul Anadolu Yakası,  Çekmeköy İlçesi, Nişantepe Mahallesi’nde inşa edildi. Peki projede daire tipleri neler?..

tasinmazhaber.com Birbahçe Çekmeköy satışları devam ediyor

Birleşim Grup firması tarafından hayata geçirilen Birbahçe Çekmeköy projesinde kalan son dairelerin satışları devam ediyor. Proje İstanbul Anadolu Yakası,  Çekmeköy İlçesi, Nişantepe Mahallesi’nde inşa edildi. Peki projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Proje krediye uygun mu? Tüm bu soruların cevabına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Birbahçe Çekmeköy özellikleri neler?

22 bin 171 metrekare yüzölçümüne sahip arsa parsel üzerinde inşa edilen proje 5 konut bloğundan meydana geliyor. 5 konut bloğunda ise toplam 159 adet konut yer almaktadır. İstanbul’da Çekmeköy’e değer katacak olan projede yaşam  2020 yılı Ağustos ayında başlamış durumda. Bu nedenle hemen taşınmayı düşünen alıcılar için tercih edilebilir olmaktadır. Alemdağ Ormanı’nın yanıbaşında yer alan proje aynı zamanda eğitim kurumlarına da yakın bir konumda yer almaktadır.

Çekmeköy’de inşa edilen projede teraslı konut seçenekleri mevcuttur. Birbahçe Çekmeköy  projesinde yer alan 2+1 tipindeki daireler 142.36 metrekare ile 162.98 metrekaredir. 3+1 tipindeki daireler 194.34 metrekare ile 299.86 metrekare değişen farklı büyüklüktedir. 4+1 tipindeki daireler 325.96 metrekare ile 338.20 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdedir.

5+1 tipindeki daireler ise 331.38 metrekare ile 338.76 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdedir.  Ayrıca projedeki 1+1 tipindeki daireler ise 78.46 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca projede yer alan dairelere özel küçük bir bahçe de projede mevcut durumda.

Projede satılık daire fiyatları ne kadar?

Çekmeköy konut projedeki daire fiyatları, dairelerin tipine, büyüklüğüne, bulunduğu kata ve konumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda kalan son dairelerin satış fiyatları ise şu şekildedir.

  • 79 metrekare büyüklüğe sahip olan 1+1 tipindeki daireler 1 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • 112 metrekare büyüklüğe sahip olan 1+1 tipindeki daireler 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Brüt 91 metrekare büyüklüğe sahip olan 1+1 tipindeki daireler 950 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • 160 metrekare brüt alana sahip 2+1 tipindeki daireler 1 milyon 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • 214 metrekare brüt alana sahip 3+1 tipindeki teraslı daireler 2 milyon 950 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Ayrıca 242 metrekare brüt alana sahip 3+1 tipindeki bahçe katı daireler 2 milyon 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kapalı otopark, güvenlik, kameralı güvenlik olduğu Birbahçe Çekmeköy projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları vardır. Ayrıca çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi mevcuttur. Ayrıca basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası olan projede kafeteryalar, lounge alanı, yürüyüş ve koşu parkurları, kamelyalar da mevcuttur.

Proje nerede yer alıyor?

Birleşim Grup konut proje Kuzey Marmara Otoyolu, Şile Otobanı ve 3. Köprü bağlantı yollarının kesişiminde yer alıyor. Proje ayrıca Nişantepe Mahallesi’ndeki Ensar Caddesi ile Saray Caddesi arasında kalan alan üzerinde yer almaktadır. Proje adres olarak ise Nişantepe Mahallesi, Ensar Caddesi, No: 7, 34794 Çekmeköy / İstanbul’dadır.

Tel: 0216 304 35 45

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL