Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Çağrı Flora Garden Nisan 2023’te teslim

Çağrı Flora Garden projesi Çağrı Yapı Dekorasyon tarafından modern bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Projenin konumu Sakarya’nın Serdivan İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde 40 adet daire ve 3 adet dükkan bulunmaktadır…

tasinmazhaber.com Çağrı Flora Garden Nisan 2023’te teslim

Çağrı Flora Garden projesi Çağrı Yapı Dekorasyon tarafından modern bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Projenin konumu Sakarya’nın Serdivan İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde 40 adet daire ve 3 adet dükkan bulunmaktadır. Daireler ise 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Çağrı Yapı Dekorasyon güvencesi ile tasarlanan proje kapsamında 28 adet 3 artı 1 ve 12 adet 4 artı 1 konut seçenekleri yer almaktadır. Bununla birlikte 3 adet ticari alan yer almaktadır. Satışa sunulan 3 arı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 155 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 195 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için yeraltı kapalı otopark alanı mevcuttur. Özenle tasarlanmış bir peyzaj düzenlemesi bulunmaktadır.

Bloklarda asansör sistemi ve merkezi uygu sistemi gibi birçok özellik yer almaktadır. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Konutlar balkonlar dahil yerden ısıtma sistemine sahiptir. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Geniş salon ve odalar sahip projedeki tüm odalarda gizli ışık tavan uygulaması yapılmaktadır. Akrilik mutfak dolabı, Çimstone tezgah, ankastre mutfak seti, ebeveyn banyosu ve duşakabin gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra derzli laminat parke ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Çağrı Flora Garden konumu hakkında

Proje, Sakarya’nın Serdivan İlçesi Kemalpaşa Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Geniş cadde ve sokaklara sahip ilçeyi tepeden gören bir manzaraya sahiptir. Büyük bir park alanının yanında konumlandırılmıştır. Yakın çevresinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Çağrı Flora Garden fiyatları ne kadar?

Çağrı Flora Garden projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 155 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 2.100.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 195 metrekare olan 4 artı 1 dairelerin fiyatı 2.800.000 TL’den satışa sunulmuştur. Proje teslim tarihi Nisan 2023 olarak planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (264) 211 36 81 veya 0 (533) 724 21 86 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL