İhaleler Yazar Mehmet

Emlak Konut Arnavutköy Ömerli’de arsa satıyor

Emlak Konut, İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Ömerli’de 187 ada ve 6 parselde yer alan arsayı satışa çıkarıyor. Söz konusu arsanın lojistik ve depolama alanı imarlı oldu belirtilmektedir. Emlak Konut Arnavutköy..

tasinmazhaber.com Emlak Konut Arnavutköy Ömerli’de arsa satıyor

Emlak Konut, İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Ömerli’de 187 ada ve 6 parselde yer alan arsayı satışa çıkarıyor. Söz konusu arsanın lojistik ve depolama alanı imarlı oldu belirtilmektedir. Emlak Konut Arnavutköy Ömerli’de yer alan arsa ihale ile satışa sunulmaktadır.

İhaleye başvurular  ne zaman sona eriyor?

Lojistik ve depolama alanı imarlı olan arsa 27.916,96 metrekare büyüklüğe sahiptir. Arsa 175 milyon 770 bin TL muhammen bedele sahiptir. İhaleye girmeyi düşünenler ise 3 milyon 500 bin TL’lik teminat mektubu yatırmak zorundadır. İhaleye katılmak için son tarihi ise 01 Temmuz 2022 tarihi saat: 17:00’dır.

Peşin satış olarak ihale sonucu oluşacak satış tutarı, KDV dahil peşin satış tutarıdır. Vade farksız satış olarak ise ihale sonucu oluşan KDV dahil satış tutarı üzerinden yüzde 50 peşin ödenmektedir. Kalan tutar ise vade farkı olmadan 12 ay taksitle ödeme imkanı bulunmaktadır.

Arsa ihalesi hakkında daha detaylı bilgi için 0216 579 15 15 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer ihale haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL