Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Grand Altunbaş 3 güncel fiyatlarla satışta

Grand Altunbaş 3 projesi ayrıcalıklı yaşam alanları ve yenilikçi tasarımı ile sizleri bekliyor. Projenin konumu Adana’nın Sarıçam İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Beytullah Altunbaş Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Site..

tasinmazhaber.com Grand Altunbaş 3 güncel fiyatlarla satışta

Grand Altunbaş 3 projesi ayrıcalıklı yaşam alanları ve yenilikçi tasarımı ile sizleri bekliyor. Projenin konumu Adana’nın Sarıçam İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Beytullah Altunbaş Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde modern yapıda 3 blok ve 54 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Beytullah Altunbaş Yapı güvencesi ile geliştirilen site içerisinde 3 blok ve 54 adet daire yer almaktadır. Lüks yapısı ile dikkat çeken daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 200 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü 180 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Üstelik ortak alan içerisinde çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için çocuk oyun parkı bulunmaktadır. Bloklarda asansör sistemi ve jeneratör sistemi yer almaktadır. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar bağımsız ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Grand Altunbaş 3 konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Adana’nın Sarıçam İlçesi Orhangazi Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje şehir merkezine yakın konumdadır. Bununla birlikte toplu taşıma araçlarına yakın mesafede yer almaktadır.

Grand Altunbaş 3 projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 200 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairlerin fiyatı 900.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 542 451 70 74 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL