Emlak Haberleri Yazar Mehmet

Karatay Konakları’nda yüzde 25 peşinatla

Biberci İnşaat tarafından İstanbul İli, Karatay İlçesi, Akabe Mahallesi’nde hayata geçirilen Karatay Konakları projesinde yüzde 25 peşinat ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Akabe Mahallesi caddesinde yer alan arsa parseli..

tasinmazhaber.com Karatay Konakları’nda yüzde 25 peşinatla

Biberci İnşaat tarafından İstanbul İli, Karatay İlçesi, Akabe Mahallesi’nde hayata geçirilen Karatay Konakları projesinde yüzde 25 peşinat ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Akabe Mahallesi caddesinde yer alan arsa parseli üzerinde inşa edilecek olan Karatay Konakları projesinde 5 konut bloğunda toplam 144 adet daire bulunuyor.

166 metrekareden 196 metrekareye kadar değişen farklı büyüklüklerdeki 3+1 ve 4+1 tipindeki daire seçeneklerine yer verilen Karatay Konakları projesinde daire teslimleri hemen yapılıyor.

Karatay Konakları projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 240 bin ile 262 bin TL arasında değişirken, 4+1 dairelerin fiyatları ise 329 bin TL ile 356 bin TL arasında değişiyor.

Karatay Üniversitesi’ne komşu konumda yer alan Karatay Konakları projesinde hemen teslim ve hemen tapu fırsatı bulunuyor.

120 aya kadar vadelendirme seçeneklerinin yer aldığı Karatay Konakları projesinde yüzde 25 peşinat ödedikten sonra kalan tutarı ise firma bünyesinde 36 ay vadeli olarak ödeme yapmak ta mümkün oluyor.

Karatay Konakları projesinde çocuk oyun alanları, fitness salonuna, kapalı otopark, güvenlik, kamelyalar, yürüyüş parkuru gibi alanlar bulunuyor.

Tel: 444 90 02

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL