Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Kemer City Plus satışları devam ediyor

Kemer City Plus projesi modern mimari yapısı ve lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu konutlar Falım İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 3.928 metrekarelik..

tasinmazhaber.com Kemer City Plus satışları devam ediyor

Kemer City Plus projesi modern mimari yapısı ve lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu konutlar Falım İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 3.928 metrekarelik arsa üzerinde 2 bitişik blok olarak 28 daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

3.928 metrekarelik arsa üzerinde 2 bitişik blok olarak 28 daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 150 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü 130 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca fitness salonu ve açık ve kapalı çocuk oyun parkı gibi sosyal faaliyet alanları bulunmaktadır. Konutlarda ısıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Dairelerde 2 adet banyo ve 3 adet tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca konutlarda ferah yapıda balkonlar yer almaktadır.

Kemer City Plus konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Kırmacı Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Gençlik ve Spor Merkezi karşısında yer almaktadır. Üstelik bu konutlar yola sıfır noktadadır. Okullar bölgesine yakın mesafede yer almaktadır. Sahile 800 metre, yeni fakülteye 900 metre ve Fen Lisesine 200 metre uzaklıktadır. Ayrıca Vergi dairesine ve adliyeye 800 metre uzaklıkta bulunmaktadır.
Kemer City Plus projesinde fiyatlar bulunduğu konuma göre farklılık göstermektedir. Brüt 150 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.000.000 TL ile 1.200.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (372) 322 90 26 veya 0 (533) 206 97 15 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL