Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Keypark 3 Alacaatlı satışları devam ediyor

Ankara İli, Çankaya İlçesi, Alacaatlı Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Kaan Eyüboğlu İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Keypark 3 Alacaatlı konut projesinde inşaat çalışmaları tamamlanmış ve daire..

tasinmazhaber.com Keypark 3 Alacaatlı satışları devam ediyor

Ankara İli, Çankaya İlçesi, Alacaatlı Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Kaan Eyüboğlu İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Keypark 3 Alacaatlı konut projesinde inşaat çalışmaları tamamlanmış ve daire satışları tüm hızıyla devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikler Neler?

Çankaya konut projesi Alacaatlı Mahallesi’nde yer alan 5 bin 504 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut projesi pek çok noktaya yakın olması ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daireler akıllı ev sistemleriyle donatılmış olup uzaktan kontrol sağlanabilmektedir. Daire içleri vestiyer, kiler, giyinme odası, görüntülü diafon, ankastre set gibi donanımlara sahiptir. Aynı zamanda dairelerde duvar kağıdı, beyaz eşya, çamaşır odası, gömme dolap, ebeveyn banyosu, klima gibi özellikler bulunmaktadır.

Konut projesi sosyal olanaklar bakımından da oldukça zengindir. Site içerisinde oyun alanları, çardak oturma alanları ve spor alanları yer almaktadır. Geniş peyzaj alanına sahip projede otopark, kamera sistemi, kapıcı gibi hizmetler de sunulmaktadır. Keypark 3 Alacaatlı konut projesinde yaşam başlamış olup, iki tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 1+1 ve 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca proje kapsamında 24 adet 1+1, 33 adet 2+1 tip dairelere yer verilmiştir.

Keypark 3 Alacaatlı fiyatları ne kadar?

Ankara Çankaya konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairenin tipine, bulunduğu kata göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

70 metrekare büyüklüğündeki 1+1 tip daireler 880 bin TL,

2+1, brüt 110 metrekare büyüklüğündeki daireler 1 milyon 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Keypark 3 Alacaatlı nerede yer alıyor?

Konut projesi Ankara’nın en prestijli bölgesi Alacaatlı Mahallesinde konumlandırılmıştır. Aynı zamanda proje sağlık kurumları, eğitim kurumları, ulaşım aksları gibi noktalara da yakın mesafede konumlandırılmıştır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0532 566 91 97 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL