Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Koru Beynam Villaları satışları devam ediyor

Villa projesi Ankara İli, Bala İlçesi, Beynam Mahallesi’nde yer almaktadır. Beynam villa projesi Bordo 145 Yapı A.Ş firması tarafından hayata geçirilmektedir. Koru Beynam Villaları projesinde yer alan villaların satışları tüm..

tasinmazhaber.com Koru Beynam Villaları satışları devam ediyor

Villa projesi Ankara İli, Bala İlçesi, Beynam Mahallesi’nde yer almaktadır. Beynam villa projesi Bordo 145 Yapı A.Ş firması tarafından hayata geçirilmektedir. Koru Beynam Villaları projesinde yer alan villaların satışları tüm hızıyla devam etmektedir. Projede villa tipleri neler, villa büyüklükleri ne kadar? Ne zaman teslim edilecek, villa fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikleri neler?

Konut projesi Ankara’nın Bala İlçesi, Beynam Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Proje 84 adet villadan meydana gelmektedir. Aynı zamanda projede 1600 hektarlık yükselen ağaç ve bitki cinsleri ile hayatınızı değiştirme gücüne sahiptir. 419 çeşit bitkiden meydana gelen Beynam Ormanı’nda hem çiftlik hem de doğal ortamında pek çok hayvan barınmaktadır.

Ankara konut projesinde iki tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 2+1 ve 3+1 tip villalardan meydana gelmektedir. Villaların büyüklükleri ise brüt 100.36 metrekare ile 135.71 metrekare arasında değişmektedir. 2+1 tip villaların büyüklükleri brüt 100.36 metrekare, 3+1 tip villaların fiyatları ise brüt 135.71 metrekaredir.

Koru Beynam villa projesinde koşu ve fitness alanları, basketbol, tenis ve futbol sahaları yer almaktadır. Aynı zamanda geniş bahçe kullanım alanları ile de kendi hobi bahçenizi oluşturabilirsiniz. Sebze ve meyvelerinizi de yetiştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra kır gazinosu, çocuk oyun alanları, spor ve kamp alanları gibi olanaklara da sahiptir.

Koru Beynam Villa fiyatları ne kadar?

Ankara villa projesinde yer alan villaların fiyatları, villa büyüklüğüne göre değişmektedir. Aynı zamanda villa fiyatları bulunduğu cepheye göre değişmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden villaların fiyatları 999 bin TL’den başlamaktadır.

100 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip villaların fiyatları 999 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

135 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip villaların fiyatları ise 1 milyon 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Villa projesinde vade farksız kredi imkanı bulunmaktadır.

Koru Beynam nerede yer alıyor?

Koru Beynam villa projesi Beynam Mahallesi, Bala / Ankara adresinde yer almaktadır. Villa projesi doğa ile iç içe bir konumda yer almaktadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0312 503 05 83 ve 0549 503 05 83 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL