Kategoriler
Proje Haberleri

Meydan Plus Sultangazi satışları devam ediyor

Meydan Plus Sultangazi projesi İstanbul İli, Sultangazi İlçesi, Cebeci Mahallesi’nde hayata geçirilmektedir. Ayrıca bu proje Dostlar İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi içerisinde 48 adet konuta yer verilmektedir. Ayrıca dairelerin dışında 8 adet dükkan ve 30 adet ofis yer almaktadır. Bu daireler 3+1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin özellikleri neler?

Site içerisinde 48 adet daire yer almaktadır. Ayrıca 8 dükkan ve 30 adet ofis bulunmaktadır. Bu daireler 3+1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3+1 dairelerin büyüklüğü brüt 130 metrekare ile 225 metrekare arasında değişmektedir. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir.

Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlar akıllı ev sistemi özelliğine sahip olup görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Antre girişinde vestiyer yer almaktadır.

Meydan Plus Sultangazi konumu ve fiyatları hakkında

Proje, İstanbul’un Sultangazi İlçesi Cebeci Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik Sultangazi’nin en değerli bölgesinde bulunmaktadır. Yeni yapılacak meydana bakan projenin ön tarafında yeni yapılacak metro hattının da çıkışı bulunmaktadır.

Meydan Plus Sultangazi projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır.

Brüt 128 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 dairelerin fiyatları 7 milyon 400 bin TL’den başlamaktadır. Konut projesinin teslim tarihi ise Haziran 2024 olarak planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0212 667 63 24 veya 0533 508 98 75 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…