Projeler Yazar Mehmet

My Life Didyma Park

Yavuzlar İnşaat firması tarafından Aydın İli, Didim İlçesi, Çamlık, Altınkum Mevkiinde hayata geçirilmesi planlanan My Life Didyma Park projesin ön hazırlıklar devam ediyor. My Life Didyma Park Alışveriş Merkezi projesi..

tasinmazhaber.com My Life Didyma Park

Yavuzlar İnşaat firması tarafından Aydın İli, Didim İlçesi, Çamlık, Altınkum Mevkiinde hayata geçirilmesi planlanan My Life Didyma Park projesin ön hazırlıklar devam ediyor.

My Life Didyma Park Alışveriş Merkezi projesi hayata geçirildiğinde Didim’in yeni cazibe merkezi olması planlanmaktadır. Proje içerisinde 39 adet ticari ünitenin yer alması planlanmaktadır. My Life Didyma Park Alışveriş Merkezi projesi içerisinde restoranlar, kafeler ve iş yerlerinden meydana gelecek. Proje tamamlandıktan sonra ise ulusal ve uluslar arası yatırımcılara kiralanması planlanmaktadır.

Yavuzlar İnşaat My Life markalı konut projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Firma Didim, Altınkum Mevkii bölgesinde yer alan My Life Didyma Park Avm projesi ile yine fark yaratmaya hazırlanıyor.

Proje Künyesi

Yapımcı Firma: Yavuzlar İnşaat
Proje Tipi: Dükkan
Dükkan Sayısı: 39
Arsa Alanı: –
Dükkan Tipleri: –
Metrekare Alanı: –
Teslim Tarihi: –
Adres: Altınkum mevkii Didim / Aydın

Tel: 444 8 635

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL