Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Nazende Evleri Çekmeköy satışlar devam ediyor

Nazende Evleri Çekmeköy projesi Kayer Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu İstanbul’un Çekmeköy İlçesi’nde yer almaktadır. Proje kapsamında toplam 13 adet tripleks müstakil villa bulunmaktadır. Söz konusu villalar 5 artı..

tasinmazhaber.com Nazende Evleri Çekmeköy satışlar devam ediyor

Nazende Evleri Çekmeköy projesi Kayer Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu İstanbul’un Çekmeköy İlçesi’nde yer almaktadır. Proje kapsamında toplam 13 adet tripleks müstakil villa bulunmaktadır. Söz konusu villalar 5 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Tripleks villa konseptine sahip proje Kayer Yapı güvencesi ile hayata geçirilmektedir. Proje içerisinde toplam 13 adet tripleks müstakil villa yer almaktadır. Bu villalar 5 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan villaların büyüklüğü brüt 375 metrekare ile 645 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü 245 metrekare ile 368 metrekare arasında değişmektedir. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için her villaya özel açık otopark alanı mevcuttur. Bununla birlikte her villaya özel bahçe kullanım alanı bulunmaktadır. Ayrıca konutların kendilerine ait müstakil açık yüzme havuzu yer almaktadır. Villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Konutlarda merkezi ısıtma sistemi ile ısıtma sağlanmaktadır. Giriş kapıları ise yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Her villada ferah yapı balkon alanları yer almaktadır.  Villalarda kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf malzeme kalitesine sahiptir.

Nazende Evleri Çekmeköy konumu ve fiyatları hakkında

Proje, İstanbul’un Çekmeköy İlçesi Hüseyinli Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Ferah yaşam alanları ile dikkat çeken bu konutlar şehrin gürültüsünden uzakta sakin bir konumda yer almaktadır. Üstelik doğa ile iç içe konumu ile eşsiz bir doğa havasına sahiptir.

Nazende Evleri Çekmeköy projesinde fiyatlar konut büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Brüt 250 metrekare büyüklüğe sahip 5 artı 1 tripleks villaların fiyatı 7.750.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 375 metrekare büyüklüğe sahip olan 5 artı 1 tripleks villaların fiyatı 12.750.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 216 640 19 18 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL