Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Tan Urla satışları devam ediyor

İzmir’in gözde ilçelerinden biri olan Dikili ilçesinde Tan Urla projesi hayata geçirilmektedir. Bahsi geçen proje Tanyer İnşaat firmasının imzası ile hayata geçirilmektedir. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan..

tasinmazhaber.com Tan Urla satışları devam ediyor

İzmir’in gözde ilçelerinden biri olan Dikili ilçesinde Tan Urla projesi hayata geçirilmektedir. Bahsi geçen proje Tanyer İnşaat firmasının imzası ile hayata geçirilmektedir. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Söz konusu olan projedeki konutlar alıcılarını beklemektedir.

Projenin özellikleri neler?

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan konutlar 3 metre tavan yüksekliğine sahip olacak şekilde yaşama kazandırılmaktadır. Ayrıca Tan Urla projesi bünyesinde toplam 500 adet konut yer almaktadır.

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre tasarlandı. Tan Urla projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4++1 ve 5+1 olacak şekilde tasarlanmıştır. Dikili konut projesindeki dairelerin büyüklükleri ise 70 metrekare ile 302 metrekare arasında değişmektedir.

Tan Urla fiyatları ne kadar?

Konut projesi kapsamında inşa edilmiş olan konutların fiyatları daire tipi ve konutun büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca konutun bulunduğu kata ve cepheye göre de değişmektedir. Tan Urla projesindeki dairelerin fiyatları 1 milyon 127 bin TL’den başlamaktadır.

70 metrekare brüt alana sahip 1+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 127 bin TL’den başlamaktadır.

115 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 223 bin TL’den başlamaktadır.

185 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları 4 milyon 407 bin TL’den başlamaktadır.

212 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 6 milyon 183 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 302 metrekare brüt alana sahip 5+1 tip dairelerin fiyatları ise 8 milyon 937 bin TL’den başlamaktadır.

Tan Urla nerede yer alıyor?

Bahsi geçen konutlar Bademli Mahallesi’nde inşa edildi. Tan Urla projesi konum olarak da ilgi çekiyor. Alıcılar için proje kapsamında birçok donatı da yer alıyor. Bahsi geçen projede site sakinleri için açık otopark yer alıyor. Konut projesinin 2025 yılı Aralık ayında tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Konut projesi Bademli Mahallesi, Dikili / İzmir adresinde yer almaktadır. Ayrıca konut projesi ile ilgili detaylı bilgi için 0232 238 27 57 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL