İhaleler Yazar Mehmet

Toki Kırıkkale Bahşılı 5. Etap ihalesi yapıldı

Toplu konut projesi T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ortaklığı tarafından ihale edilmiştir. Proje Kırıkkale İli, Bahşılı İlçesi’nde hayata geçirilecektir. Toki Kırıkkale Bahşılı 5…

tasinmazhaber.com Toki Kırıkkale Bahşılı 5. Etap ihalesi yapıldı

Toplu konut projesi T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ortaklığı tarafından ihale edilmiştir. Proje Kırıkkale İli, Bahşılı İlçesi’nde hayata geçirilecektir. Toki Kırıkkale Bahşılı 5. Etap ilahesi gerçekleştirilmiştir.

Toki’den Kırıkkale Bahşılı’ya 210 adet konut

Toplam 210 adet dairenin yer aldığı Toki Kırıkkale Bahşılı 5. Etap ihalesi bugün gerçekleştirilmiştir. Konut projesinin ihalesi 12 Nisan 2022 tarihinde Salı günü saat 14:00’da yapılmıştır. İhale T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

İhalesi yapılan toplu konut projesinde 210 adet konut mevcuttur. Ayrıca 1 adet ticaret merkezi, 1 adet cami, altyapı ve çevre düzenlemesi işi de yer almaktadır. Projede ayrıca spor alanları, oyun alanları, park alanları ve peyzaj alanlarının da yer alması beklenmektedir.

Söz konusu ihale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilmiştir. Toplu konut projesi ile ilgi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer tesliminin yapılması gerekmektedir. Yer tesliminin ardından ise işe başlanması gerekmektedir. İşe başlanma tarihinde sonra projenin 500 takvim gününde işin bitirilmesi gerekmektedir.

Toki Kırıkkale Bahşılı 5. Etap ihalesi yapıldı

Toplu Konut projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı tip daire seçeneklerine yer alması beklenmektedir. Toki Kırıkkale Bahşılı Konutları projesinde yer alan konut bloklarının Toki’nin yatay mimariye ve yerel mimari özelliklere önem vererek tasarladığı projelerden biri olması beklenmektedir. Projede yatay mimari esas alınarak hayata geçirilecektir.

İhaleye katılmak isteyenlerin teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vermeleri gerekmektedir. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi ise ihale tarihinden itibaren 120 (yüz yirmi) takvim günüdür.

Toki Kırıkkale Bahşılı Evleri projesi ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için 444 86 54 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Toki Haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL