Kategoriler
Proje Haberleri

Zeray Country Akmeşe satışları başladı

Zeray Country Akmeşe projesinde yer alan villaların satışları başlamıştır. Villa projesi Kocaeli İli, İzmit İlçesi, Karaabdülbaki Mahallesi’nde yer almaktadır. Söz konusu villa projesi Zeray İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Satılık villa tipleri neler, villa fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

İzmit konut projesi Karaabdülbaki Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Villa projesi 26 bin metrekare büyüklüğe sahip arsa parseli üzerinde yükselmektedir. Konut projesinde tek tip ve büyüklükte toplam 35 adet villa yer almaktadır. Bu villalar 5+1 tipinde dubleks ve müstakil havuzlu villalardan meydana gelmektedir.

Akmeşe konut projesinde her villaya ait açık yüzme havuzu ve peyzaj alanlarının yer almaktadır. Ayrıca projede basketbol sahası ve tenis kortu gibi sosyal alanlar da yer almaktadır. Villa projesi klasikleşmiş mimari kalite ve estetik özelliklerinin yanı sıra, sahip olduğu bahçeleri, hobi bahçe alanları, göleti, geniş verandası ve 55 metrekarelik müstakil havuzları yer almaktadır.

Villa projesinde 24 saat güvenlik, çocuk oyun parkı, kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, buhar odası yer almaktadır. Ayrıca uydu sistemi, açık oto park, hamam, ses yalıtımı, kamera sistemi gibi özellik yer almaktadır.

Zeray Miracle Garden fiyatları ne kadar?

Yaklaşık 1.500 adet bağımsız bölümden meydana gelen Zeray Harmony City Kartepe projesinde satışlar başlamıştır. Söz konusu villa projesinde 5+1 dubleks tip villa seçenekleri yer almaktadır. Bunların dışında ayrıca projede ticari alanlar da yer almaktadır.

Brüt 411 metrekare büyüklüğe sahip 5+1 müstakil havuzlu dubleks villaların fiyatları 18 milyon 965 bin 539 TL’den başlamaktadır. Villaların fiyatları 25 milyon 262 bin 959 TL’ye kadar yükselmektedir.

Proje nerede yer almaktadır?

Villa projesi Karaabdulbaki Mahallesi, Kartepe Yolu 41000 İzmit / Kocaeli adresinde yer almaktadır. Ayrıca proje E-5 kara yoluna 7 km, Tem Otoyoluna 12 km, Sakarya Merkez’e 35 km mesafededir. İzmit Merkez’e 20 km, Sapanca’ya 23 km, Kartepe’ye 12 km, Gebze OSB’ye 76 km mesafede yer almaktadır.

Firmanın satışa sunulan konut projelerine baktığımızda ise Zeray Dilasa Orman projesinin satışları devam etmektedir. Ayrıca Zeray Harmony City Kartepe projesi, Zeray Miracle Garden projesi, Zeray Country Akmeşe projesi de satışla sunulmuştur. Bunların dışında Zeray Future Deluxe City, Zeray Mahal Kartepe, Dora Hill, Esil Kartepe satıştadır. Ve ayrıca Zeray Country Bahçecik, Zeray Effect Kartepe, Zeray Perla, Zeray Meva Anadolu ve Zeray Kırsal Sapanca projeleri satıştadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 91 41 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız…