Kategoriler
Proje Haberleri

Altınyıldız Sitesi Afyon satışları başladı

Altınyıldız Sitesi Afyon projesi modern yapısı ve ultra lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Afyonkarahisar’ın Merkez İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Altınyıldız İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 artı 1’den 5 artı 1’e kadar daire seçenekleri bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 2 artı 1’den 5 artı 1’e kadar daire seçenekleri bulunmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 100 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 145 metrekaredir. Ayrıca 5 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 165 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca çocuk oyun parkı ve spor alanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sosyal alanlar, kamelyalar ve muhteşem çevre düzenlemeleri yapılmaktadır. asansör, kablo TV, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Konutlarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Yatak odalarında ebeveyn banyosu ve giyinme odası bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Mutfak içerisinde 4’lü ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra konutlarda parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Barbekü, beyaz eşya, gömme dolap, kiler ve vestiyer gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelliye uygun araç park yeri, asansör, rampa, merdiven, park, priz ve tuvalet mevcuttur.

Altınyıldız Sitesi Afyon konumu hakkında

Proje, Afyonkarahisar’ın Merkez İlçesi Selçuklu Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar şehir merkezine yakın olup doğa, park & yeşil alan ve şehir manzarasına sahiptir. Civarda alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, park ve semt pazarı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Proje alanı anayol ve caddeye yakın konumdadır. Üstelik toplu taşıma olarak dolmuş, minibüs ve otobüs kullanabilirsiniz.

Altınyıldız Sitesi Afyon fiyatları ne kadardır?

Altınyıldız Sitesi Afyon projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Projede bulunan, brüt 100 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 525.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 145 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 775.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 165 metrekare büyüklüğe sahip 5 artı 1 dairelerin fiyatı 1.150.000 TL’den satışa sunulmuştur. Projede krediye uygun satışlar yapılmakta olup pazarlık payı bulunmaktadır.
Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (507) 620 03 05 telefon numarasını arayabilirsiniz.
Diğer proje haberleri için tıklayınız…