Kampanyalar Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Başakşehir Avrasya Konutları yüzde 5 indirim fırsatı ile satışta

Konut projesi Emlak Konut GYO, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) güvencesi ile Fuzul Yapı firması tarafından hayata geçiriliyor. Proje İstanbul, Avrupa Yakası, Başakşehir İlçesi, Başakşehir Mahallesi’nde yer almaktadır. Başakşehir Avrasya Konutları..

tasinmazhaber.com Başakşehir Avrasya Konutları yüzde 5 indirim fırsatı ile satışta

Konut projesi Emlak Konut GYO, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) güvencesi ile Fuzul Yapı firması tarafından hayata geçiriliyor. Proje İstanbul, Avrupa Yakası, Başakşehir İlçesi, Başakşehir Mahallesi’nde yer almaktadır. Başakşehir Avrasya Konutları projesinde yüzde beş indirim ile daire sahibi olabiliyorsunuz. Başakşehir konut projesinde yeni bir ödeme kampanyası başlatıldı. Peki ödeme planı nasıl? İndirim imkanı var mı? Ne kadar peşinat ödenmesi gerekiyor? Tüm bu soruların cevabı haberimizin devamında yer alıyor.

39 bin metrekare alana sahip arsa parseli üzerinde yükselen projede toplam 13 konut bloğu bulunmaktadır. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin hemen karşısında yer alan projede  ayrıca konut blokları 5, 8 ve 10 katlıdır. Konut bloklarında ise toplam 453 adet daire mevcuttur. Dairelerin yanı sıra projede ayrıca 47 adet ticari ünite de bulunmaktadır.

Projede daire özellikleri neler?

Başakşehir Avrasya Konutları projesinde her aile tipine göre konut seçenekleri yer almaktadır. Bu daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerdir. Böylece projede toplam dört farklı tip daire seçeneğine yer verilmektedir. Aynı zamanda her daire tipi  kendi içinde farklılıklar göstermektedir. 2 farklı tip 1+1 daire seçeneği olup, 1+1 tip dairelerin alanları ise 58.56 metrekare ile 68.67 metrekaredir. 5 farklı 2+1 tip dairelerin yer aldığı projedeki 2+1 dairelerin alanları ise 102.31 metrekare ile 127.54 metrekare arasındadır.

3 farklı 3+1 tip dairelerin yer aldığı projede 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise 159.09 metrekare ile 173.34 metrekare arasındadır. Konut projesinde 3 farklı 4+1 tip daireler yer alıyor. 4+1 tip dairelerin alanları da 188.70 metrekare ile 208.45 metrekare arasındadır. Peki projede ödeme seçenekleri neler? ne kadar peşinat ödenmesi gerekiyor?

Başakşehir Avrasya Konutları ödeme planı

İstanbul konut projede başlatılan ödeme kampanya kapsamında  ilk olarak sadece yüzde 15 peşinat ödeniyor. Sonrasında kalan tutar vadelendiriliyor. Projede kalan tutar için ise 24 ay vade ve yüzde sıfır faiz ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Konut projesinde ayrıca yüzde 5 indirim fırsatı sunulmaktadır.

Yüzde 80’i yeşil alna ayrılan Başakşehir Avrasya Konutları projesinde kafeler, restoranlar, yüzme havuzu, hamam, sauna, açık dinlenme alanları, kapalı dinlenme terasları, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Başakşehir Avrasya Konutları nerede yer alıyor?

Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarına ve İstanbul Havalimanı’na yakın bir konumdadır. Ayrıca proje metro durağına sadece 100 metre mesafede yer alıyor. Proje Başakşehir Mahallesi, Hekim Sokak, Başakşehir / İstanbul posta adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 0 156 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer kampanya ve proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL