Emlak Haberleri Manşet Yazar Mehmet

Büyükyalı İstanbul’dan faiz indirimine BAK desteği!

Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul ortaklığı tarafından inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesinden 4 bankanın yapmış olduğu faiz indirimine destek geldi. Bankaların kredi faizlerini düşürmesiyle birlikte inşaat sektörünün daha..

tasinmazhaber.com Büyükyalı İstanbul’dan faiz indirimine BAK desteği!

Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul ortaklığı tarafından inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesinden 4 bankanın yapmış olduğu faiz indirimine destek geldi.

Bankaların kredi faizlerini düşürmesiyle birlikte inşaat sektörünün daha hareketli olması beklenirken sektöre bir destek de Büyükyalı İstanbul projesinden geldi.

İstanbul, Avrupa Yakası, Zeytinburnu, Kazlıçeşme sahilinde inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesinde esnek ve kişiye özel finans modeli olan Büyükyalı Aile Kredisi Kampanyası (BAK) kapsamında 0,69 dan başlayan faiz oranı ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Büyükyalı İstanbul projesi Avrasya Tüneli ile Marmaray’a yakınlığı ve Tarihi Yarımada’ya komşu konumuyla dikkat çekiyor. Projede Büyükyalı Aile Kredisi Kampanyası ile birlikte alım kolaylığı ve esnek ödeme seçenekleri sağlıyor.

Tel: 0212 557 73 73

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL