Kategoriler
Emlak Haberleri

Kıbrıs Geçitkale Oasis Yatırımcılar İçin Altın Fırsat

Kıbrıs’ın gözde bölgesi Geçitkale Oasis, Arsago’nun yatırım fırsatlarıyla dikkat çekiyor. Özellikle Kıbrıs’ın ilk etaplarında yoğun ilgi gören Kıbrıs Geçitkale Oasis projesi, daire garantili arsa payından oluşan konseptiyle yatırımcıları cezbediyor.

Projenin Özellikleri ve Konumu

Geçitkale’deki bu özel proje, 3 etaptan oluşuyor ve 1+1 daire garantili arsa paylarından oluşuyor. Satışı tamamlanan iki etap sonrasında, yeni etapta 125 adet daire garantili arsa payı bulunmaktadır. Arsago, geçtiğimiz aylarda tamamlanan ilk projesindeki 113 tapuyu kısa sürede teslim ederek, güvenilirliğini bir kez daha kanıtladı.

Geçitkale, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin önemli bir bölgesidir ve Cittaslow üyesidir. Bu bölge, doğu ve batı akslarını birbirine bağlayan ana yol güzergahlarının merkezinde konumlanmıştır. Ayrıca, İskele Long Beach, Bafra Oteller Bölgesi, Karpaz Yarımadası ve Tatlısu Kuzey Sahili gibi önemli lokasyonlara kolay erişim sağlamaktadır. Geçitkale Havalimanı’na ise sadece 4 dakika mesafededir.

Yatırımcılara Sunulan Avantajlar

Arsago Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Gazi Koçak, Kıbrıs Geçitkale Oasis projesinin yatırımcılara sağladığı avantajları vurguluyor. Koçak’a göre, Forbes’un emlak yatırımı alanında önerdiği Kıbrıs, yatırımcılar için önemli bir destinasyondur. Kıbrıs’a her yıl 5 milyon turist gelmektedir ve bu da bölgenin yatırım potansiyelini artırmaktadır.

Projenin en büyük avantajlarından biri, yatırımcılara sterlin bazında kazanç sağlamasıdır. Koçak, bu değerli lokasyonda yatırım yapmanın müşteriler için önemli bir tercih olduğunu belirtiyor. Ayrıca, Arsago olarak müşterilere yatırım danışmanlığı hizmeti sunarak, kazançlarını artırmayı hedeflediklerini belirtiyor.

Unutulmaz Bir Yaşam ve Yatırım Fırsatı

Arsago’nun Kıbrıs Geçitkale Oasis projesi, yatırımcılara unutulmaz bir yaşam ve yatırım fırsatı sunmaktadır. 1+1 daire garantili arsa payı yatırımıyla, Kıbrıs’a kazançlı bir yatırım yapmak mümkün hale gelmektedir. Arsago’nun Türkiye dışındaki diğer değerli lokasyonlarda da yatırım fırsatları bulunmaktadır, bunlar arasında Kıbrıs Tatlısu, Gaziveren, Geçitkale ve hatta Montenegro ve Dubai yer almaktadır.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Emlak haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir