Projeler Yazar Mehmet

Mahall Çukurambar projesi

Mahall Çukurambar projesi Ankara İli, Çankaya İlçesi, Kızılırmak Mahallesi, Çukurambar’da Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde yer alan 2 parsel üzerinde bulunuyor. Proje Renk Yol Yapı İnşaat ve Türkerler ortaklığı tarafından hayata..

tasinmazhaber.com Mahall Çukurambar projesi

Mahall Çukurambar projesi Ankara İli, Çankaya İlçesi, Kızılırmak Mahallesi, Çukurambar’da Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde yer alan 2 parsel üzerinde bulunuyor. Proje Renk Yol Yapı İnşaat ve Türkerler ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.

58 bin metrekare yüzölçümüne sahip iki parsel üzerinde yer alan Mahall Çukurambar projesi toplam 3 kuleden meydana geliyor. Kulelerden 2 tanesi bir parsel üzerinde diğeri ise diğer parsel üzerinde yer alıyor. İki parsel arasından Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi geçmektedir.

234 bin metrekare toplam inşaat alanına sahip olan Mahall Çukurambar projesi konut, ofis ve ticari alanlardan meydana geliyor.

Mahall Çukurambar projesi JW Marriot Ankara Oteli, Koru Hastanesi, Medicana International Ankara Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi, Bayındır Hastanesi, Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Eğitim Araştırma Hastanesi gibi hastanelere ve Next Level, Armada, Kentpark, Cepa, Taurus gibi AVM’lere yakın bir konumda yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL