Kategoriler
Emlak Haberleri

Mesa Bodrum Demirbükü ev sahipliğinde sanat ve lezzet bir arada

Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Demirbükü, Mesa Bodrum Demirbükü ile sanat ve lezzeti bir araya getiriyor. “Private Luxury” yaşam konseptiyle dikkat çeken proje, sahilinde iki yeni ve heyecan verici mekanı hayata geçirerek ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Lüks ve Doğal Yaşamın Buluşma Noktası

MESA tarafından “en iyi”yi hayata geçirmek üzere tasarlanan proje, denize sıfır konumdadır. Ayrıca doğal coğrafyası ve uyumlu mimarisiyle dikkat çekmektedir. Proje ayrıca Bodrum’da her mevsim yaşanabilen bir yaşam konsepti sunmaktadır. Bu eşsiz proje, sakinlerine ve ziyaretçilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle dikkat çekmektedir.

Salon Cuma: Gastronomik Bir Deneyim

14 Haziran’da kapılarını açan Salon Cuma, MESA Bodrum Demirbükü’nün en yeni restoranı olarak yer almaktadır. Ayrıca Salon Cuma modern ve yenilikçi mutfağıyla dikkat çekmektedir. Salon Cuma, deniz manzarası eşliğinde eşsiz lezzetler sunacaktır. Hem proje sakinlerini hem de dışarıdan gelen misafirleri ağırlayacaktır. Bu restoran, haftanın her günü 10.00 – 01.00 saatleri arasında hizmet verecektir. Restoranda ayrıca otopark ve vale hizmeti de sağlanacaktır.

Mesa Bodrum Art Galeri: Sanat ve Doğanın Buluşma Noktası

Salon Cuma’nın içerisinde yer alan Mesa Bodrum Art Galeri, Türkiye’nin önde gelen galerilerinden MERKUR, Martch Art Project ve Pi Artworks iş birliğiyle 1 Temmuz- 15 Eylül 2024 tarihleri arasında “Music to My Eyes Vol:2” sergisiyle sanatseverleri buluşturacak. Sergi, heykelden tuvale, dijital sanattan cam sanatına kadar farklı medyumlardan eserler sunacaktır. Sergide Osman Dinç, Nancy Atakan, Özer Toroman, Bence Magyarlaki, Merve Morkoç, Antonio Cosentino, Kezban Arca Batıbeki, Ekrem Yalçındağ, Evren Sungur, Ahmet Duru, Yusuf Aygeç, Nilay Özenbay, Mustafa Aykurt, Ardan Özmenoğlu, Hakan Yılmaz, Leo Lunatic, Şeyda Cesur, Dilara Akay ve Furkan Depeli gibi sanatçıların eserleri yer alacaktır.

Kıyıda bahçe içinde konumlanan sanat galerisi, sanat eserlerini Bodrum’un doğal güzellikleriyle bir araya getirmektedir. Ayrıca ziyaretçilerine benzersiz bir atmosfer sunacaktır. Bu iş birliği sayesinde proje, yaz aylarında farklı etkinliklerle sanatı yaşatacaktır.

Mesa Bodrum Demirbükü Sürdürülebilir Mimarinin Öncüsü

Doğanın içinde lüks ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. Ayrıca proje doğayla güçlü ilişkiler kurmayı mümkün kılmaktadır. Mesa Bodrum Demirbükü, sürdürülebilir mimarisiyle dikkat çekmektedir.

İkonik Mimari kategorisinde Iconic Awards ödülüne layık görülen bu proje, doğayla uyumlu yaşam alanları sunmaktadır. Ayrıca modern yaşamın gereksinimlerini de karşılamaktadır.

Mesa Bodrum Demirbükü Avantajları

Mesa Bodrum Demirbükü’nde geniş yeşil alanlar, doğal güzelliklerle çevrili yaşam alanları yer almaktadır. Ayrıca denize sıfır konum ve yüksek kaliteli hizmetler yer almaktadır. Proje sakinleri ve ziyaretçileri, burada doğanın içinde huzurlu bir yaşamın tadını çıkarabilecekler.

Sanat ve Lezzetin Bir Arada Olduğu Bir Deneyim

MESA Bodrum Demirbükü, sanat ve lezzeti bir arada sunarak ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedeflenmektedir. Ayrıca Salon Cuma’nın eşsiz gastronomik deneyimi ve Mesa Bodrum Art Galeri’nin sanat dolu atmosferi, bu projeyi benzersiz kılmaktadır. Mesa Bodrum Demirbükü, Bodrum’un doğal güzellikleriyle iç içe bir yaşam sunmaktadır. Projede böylece ziyaretçilerine ve sakinlerine ayrıcalıklı anlar yaşatmaktadır.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Emlak haberler için tıklayınız…