Kategoriler
Emlak Haberleri

Meteor Dikencik Balat’ta yükseliyor

Meteor İnşaat tarafından Bursa ili, Nilüfer İlçesi, Balat Mahallesi’nde hayata geçirilen Meteor Dikencik projesinde daire fiyatları 540 bin TL’den başlıyor.

11 blokta toplam 198 daire ve cadde dükkanlarından meydana gelen Meteor Dikencik Balat projesi Balat mahallesi, Bozkır sokak üzerindeki 21 bin metrekare büyüklüğündeki arsa parseli üzerinde inşa ediliyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki dairelerin yer verildiği Meteor Dikencik Nilüfer projesinde yer alan dairelerin en büyüğü 107 metrekare olarak tasarlanırken en küçük daire alanı ise 383 metrekare olarak tasarlandı.

Meteor Dikencik fiyatları ne kadar?

Meteor Dikencik projesinde 2+1 daire fiyatları 540 bin TL’den, 3+1 daire fiyatları 850 bin TL’den, 4+1 daire fiyatları ise 1 milyon 234 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Meteor Dikencik ne zaman teslim edilecek?

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Meteor Dikencik Balat projesinin 2018 yılı Eylül ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi beklenmektedir.

Dikencik Meteor projesinde sinema salonları, lounge alanları, sauna, fitness salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, basketbol sahası, anfi tiyatro, mini golf sahası, güvenlik, açık yüzme havuzu, kapalı otopark gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Tel: 444 8 391

Tasinmazhaber.Com