Kategoriler
Proje Haberleri

Olkar Saraylı satışları devam ediyor

Olkar Saraylı Gölcük projesi Kocaeli İli, Gölcük İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Olkar İnşaat firması tarafından hayata geçirilmiştir. Konut projesinde 2 adet konut bloğu yer almaktadır. Bu konut bloklarında ise toplam 22 adet konut yer almaktadır. Bu daireler 2+1 çatı dubleks daireler ile 3+1 bahçe ve çatı dubleks dairelerden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Konut projesinde toplam 2 adet konut bloğu yer almaktadır. İki adet konut bloğunda ise toplam 22 adet mesken yer almaktadır. Bu meskenler 2+1 çatı dubleks daireler ile 3+1 bahçe ve çatı dubleks dairelerden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2+1 çatı dubleksi dairelerin büyüklüğü brüt 151 metrekaredir. 3+1 bahçe ve çatı dubleksi dairelerin büyüklüğü ise brüt 167 metrekare ile 193 metrekare arasında değişmektedir.

Gölcük konut projesi içerisinde araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Üstelik peyzaj uygulaması projede yer almaktadır. Projede yer alan dairelerde kablo TV ve merkezi uydu sistemi gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Mutfak içerisinde üçlü ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Yatak odasında giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Asma tavan uygulaması ve asma tavanlarda spot uygulaması yapılmaktadır.

Olkar Saraylı Gölcük konumu hakkında

Konut projesi Kocaeli İli, Gölcük İlçesi, Atatürk Mahallesi’nde yer almaktadır. Üstelik bu konutlar şehir merkezine yakın olup doğa, park, yeşil alan ve şehir manzarasına sahiptir. Muhitinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market ve semt pazarı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, metro, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Yeni Gölcük Devlet Hastanesi’ne, Turgut Özal İlkokulu’na ve Değirmendere Sahiline 1 kilometre mesafede yer almaktadır.

Olkar Saraylı Gölcük fiyatları ne kadardır?

Olkar Saraylı Gölcük projesinde fiyatlar, konut tipine ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Ayrıca satılık daire fiyatları, dairelerin bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir.

Brüt 167 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 bahçe dubleks dairelerin fiyatları 3 milyon 350 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca brüt 187 metrekare büyüklüğündeki 3+1 bahçe dubleks dairelerin fiyatları ise 3 milyon 550 bin TL’den başlamaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0532 540 56 41 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Emlak haberler için tıklayınız…

Exit mobile version