Kategoriler
Proje Haberleri

Prime Ankara yakında satışta

Prime Ankara konut projesinin yakın zamanda satışa çıkması beklenmektedir. Henüz inşaat çalışmalarının başlamadığı proje Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Eryaman’da inşa edilecektir. Konut projesi Dema Konut firması tarafından hayata geçirilecektir. Özel fiyat ve ödeme seçenekleri fırsatlarından yaralanmak için projenin web sitesi üzerinden bilgi talep formu doldurmak mümkündür.

Proje özellikleri neler?

Detayları henüz açıklanmayan konut projesine hem konutların hem de ticari ünitelerin yer alması beklenmektedir. Ancak detaylar açıklanmadığı için konut tipleri ve büyüklükleri hakkında bilgi verilememiştir. Proje ile ilgili detaylar belli olduğunda tüm detaylar web sitemizde yer alacaktır.

Prime Ankara nerede yer almaktadır?

Konut projesi Eryaman, Altay Mahallesi, Ayaş Ankara Yolu Bulvarı üzerinde yer alan arsa üzerinde inşa edilecektir. Eryaman konut projesi Ayaş yolu üzerinde, Optimum AVM’nin karşısında yer almaktadır. Ulaşım olarak konut projesi son derece iyi bir konumdadır. Dolmuş ve otobüs duraklarına yakındır. Ayrıca alışveriş merkezlerine, Ankara Çevre Yolu’na yakın bir konumda yer almaktadır.

Eryaman konut projesi ulaşım olarak ayrıca Eryaman Yüksek Hızlı Tren İstasyonuna da yakın bir konumdadır. Hastane ve eğitim kurumları da yine projeye yakın konumda yer almaktadır.

Dema Konut diğer projeleri

Söz konusu firmanın Ankara’nın farklı bölgelerinde konut projeleri hayata geçirmektedir. Devam eden projeleri arasında Prime Tan Tower, Prime Tan Suites, Prime Oran, Ottoman Plus ve Prime Sierra projeleri yer almaktadır.

Proje ile ilgili daha detaylı bilgi için 444 3 318 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine göz atmak için tıklayınız…