Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Toraman Masal 04 satışları başladı

Toraman Masal 04 projesi ultra lüks yapısı ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Uşak’ın Merkez İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Toraman İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Sitede 2..

tasinmazhaber.com Toraman Masal 04 satışları başladı

Toraman Masal 04 projesi ultra lüks yapısı ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Uşak’ın Merkez İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Toraman İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Sitede 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Sitede 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 110 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 90 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 145 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 120 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kameralı güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Üstelik dairelerde görüntülü diafon sistemi bulunmaktadır. Ortak alanda çocuk oyun parkı ve kamelyalar bulunmaktadır. Bina içerisinde çift asansör ve çift merdiven mevcuttur. Konutların ısıtma sistemi olarak doğalgaz bulunmaktadır. Ayrıca modern kullanışlı daire dizaynı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra özel üretim çelik kapılar yapılmaktadır. Dairelerin tavanına ışık bandı asma tavanlar uygulanmaktadır. Ayrıca dairelerin zemininde ise birinci sınıf laminant parkeler uygulanmaktadır.

Toraman Masal 04 konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Uşak’ın Merkez İlçesi Fatih Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca şehrin en nezih bölgesinde olan Masal Diyarı karşısında yer almaktadır.
Toraman Masal 04 projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Projede bulunan, brüt 145 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatları 1.250.000 TL’den başlamkatadır. Üstelik araç takası imkanı bulunmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (532) 377 58 99 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL