Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Zeynep Hanım Konakları Konya satışları başladı

Zeynep Hanım Konakları Konya projesi ultra lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje TMS Yapı Mühendislik Mimarlık firması tarafından..

tasinmazhaber.com Zeynep Hanım Konakları Konya satışları başladı

Zeynep Hanım Konakları Konya projesi ultra lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje TMS Yapı Mühendislik Mimarlık firması tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşan ultra lüks daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşan ultra lüks daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 193 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 150 metrekare olmaktadır. Site içerisinde her daire için 2 araçlık kapalı otopark alanı mevcuttur. Ayrıca site ortak alanında sosyal yaşam alanları bulunmaktadır. Projenin dış cephesinde seramik kaplama uygulanmaktadır. Zemin katlar için zemin terası bulunmaktadır. Konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Yatak odalarında giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin uygulanmaktadır. Kızırtma mutfağı ve ayakkabılık holü gibi pek çok özelliğe sahiptir.

Zeynep Hanım Konakları Konya konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Konya’nın Selçuklu İlçesi Beyhekim Mahallesi’nde bulunmaktadır.
Zeynep Hanım Konakları Konya projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 193 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.325.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin fiyatı ise 1.850.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (332) 233 08 67 veya 0 (536) 315 77 53 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL