Projeler Yazar Mehmet

Mevsim İstanbul Çengelköy

Konut projesi İstanbul Anadolu Yakası, Üsküdar İlçesi, Küçüksu Mahallesinde hayata geçirilmiştir. Mevsim İstanbul Çengelköy konut projesi Sarılar İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Çengelköy konut projesinde daire tipleri neler? Daire büyüklükleri..

tasinmazhaber.com Mevsim İstanbul Çengelköy

Konut projesi İstanbul Anadolu Yakası, Üsküdar İlçesi, Küçüksu Mahallesinde hayata geçirilmiştir. Mevsim İstanbul Çengelköy konut projesi Sarılar İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Çengelköy konut projesinde daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

İstanbul konut projesi 6 bin 972 metrekare büyüklüğe sahip arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Arsa üzerindeki proje 3 adet konut bloğundan meydana gelmektedir. 3 adet konut bloğunda ise toplam 48 adet daire yer almaktadır.

Üç tip daire seçeneklerine yer verilen projede 2+1, 3+1, 4+1, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks, 4,5+1 dubleks  6,5+1 ve 7,5+2 dubleks tip konutlar mevcuttur. Dairelerin büyüklükleri ise 93 metrekare ile 249 metrekare arasında değişmektedir. 2+1 tip daireler brüt 93 ve 152 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 3+1 tip daireler brüt 143 ve 257 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca  4+1 tip daireler ise 249 ve 247 metrekare büyüklüğündedir.

Çengelköy konut projesinde yürüyüş yolları, kamelyalar, çocuk oyun alanları gibi alanlar mevcuttur. Ayrıca 1.700 metrekare peyzaj ve sosyal yaşam alanları dışında 7/24 kamera sistemi ve güvenlik ekibi yer almaktadır.

Mevsim İstanbul Çengelköy nerede?

Proje Küçüksu Mahallesi, Orta Sokak, Üsküdar / İstanbul adresinde yer almaktadır. Konut projesi E5 bağlantı yoluna 4 km, FSM köprü bağlantı yoluna 5 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 km mesafededir. Ayrıca İstanbul Havalimanı’na 45 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 40 km, Capitol AVM’ye ise 7 km mesafededir.

Proje ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 294 02 03 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer projeler için tıklayınız…

YORUMLAR (2)

 1. Fazil Göker diyorki:

  Mevsim Istanbul, Cengelköy hakkinda detaylar gönderebilirmisiniz?
  Bu proje bittimi ya hala devam ediyormu?

  • Mehmet diyorki:

   Merhaba Fazıl Bey,

   Proje ile ilgili daha detaylı bilgi için 0212 294 02 03 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL